Pogledaj jedan post
Old 15.11.2013., 14:27   #100
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Povratak na Banovinu bi mi bio sasvim prihvatljiv

Osim toga, i Staljin je srušio Hitlera, pa ga se ne veliča danas, a ne da će se veličati osobu koja je kao diktator vladala bez izbora 45 godina

Da ne spominjem sam položaj Hrvata u Jugoslaviji
Apsolutno prihvatljivo za koga, Michaele? Za tebe u Slavoniji?

eh,ne sinko, prije blebetas u drugom threadu kako Hrvatski Istrani se izjasnjavaju kao Istrijani a ne Hrvati,a sada uz jednu kavu mi kazes da bi tako nesto bilo apsolutno prihvatljivo?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!

Zaista gdje ti je dosljednost u onome sto lupetas dan i noc,365 dani godisnje na ovome forumu?!?!?!?!?!?!

izgubiti Istru,Kvarner, Zadar, otoke?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!?!?!?!?! ?!?!?!?!?!?

Zaboga, jel ti uopce si svjestan onoga sto govoris!??!?!?!?!?!?!

Tito nije napravio nista ostalim zemljama, zato samo Hrvati i ostali narodi bivse Jugoslavije imaju pravo pljuvati po Titu.
Njemci se ne smiju usudivati pljuvati po Titu. To njih se ne tice. Kako ja ne pljujem i ne zanima me Gedafi,jer on nista nikome nije ucinio van svoje zemlje,tako Njemci se ne smiju mjesati u nasa posla.

I mogu ti reci da mi je drago da smo pretrpili jugoslaviju i sve,ako je to znacilo vratiti matici Hrvatskoj ,njezinu vlastitu OBALU!!!!!!

Zadnje uređivanje PowerLock : 15.11.2013. at 21:59. Reason: uklonjeni pre-emotivni dijelovi posta
Princess Daisy is offline