Pogledaj jedan post
Old 21.10.2015., 00:19   #42
Quote:
TauraDendarii kaže: Pogledaj post
Danas novinarka HRT izvještava i govori kako je puno djece, zena, starih i nemocnih, a u istom trenutku kamera snima iza nje i vide se doslovno samo mladi muškarci 20-30 godina. Mislim kako je to ista novinarka koja je prije 2-3 tjedna pričala kako je poznato kako je "vecina izbjeglica zene i djeca" sa jednakim kadrovima mladih muskaraca.
To medijsko ispiranje mozga je dovelo do toga da vise malo tko vjeruje mainstream medijima.
Laz je laz, to vide i oni koji su protiv i za imigrante.
Znaci nesto pozitivno iz svega ovoga.


Quote:
TauraDendarii kaže: Pogledaj post
Počeli Slovenci "šarati"? U svakom slučaju čini mi se kako zatvaranja granice je sve izglednije, ovo su idealni razlozi za poslati policiju/vojsku na granicu i reci nema više.
Bilo bi idealno da se o zici na granici intezivira razgovor u javnosti, i da Milanovic prije izbora (pod pritiskom javnosti) popusti na tu temu, te da je prihvati. Tako da kad/ako Karamarko dodje na vlast jednostavno podigne tu zicu. Onda mu se nece moci prigovorit od SDP-a nesto u stilu mi humani bili,a vi dizete ogradu.
__________________
Jeste, FAŠISTI ste. ~ klonka. Prvo polje hrvatskog grba i povijesne cinjenice
U Njemačkoj lustracija još uvijek 2017.godine traje, u Hrvatskoj nikad nije ni započela!
plus.nesto is offline