Pogledaj jedan post
Old 31.12.2016., 11:39   #81
Quote:
Mc Ozy kaže: Pogledaj post
JNA i Srbija nikad nisu izvršili otvorenu agresiju na RH kako tvrdiš. 91. je bila SRH u državi koja se zvala SFRJ, njezina vojska je bila JNA koja ju je bila zakletvom i ustavom obavezna braniti od paravojnih postrojbi koje je uspostavio Paraga (Tuđman) i HDZ. Tako to pravno izgleda, a emocije mo''š okačiti mačku o rep u tom slučaju.

Svjetski je priznata poslije izdaje, žrtvovanja i pada Vukovara, a tada se JNA povukla iz RH. "Obranjena" je u Bljesku i Oluji protiv protivnika koji se raspao i vojno je izdan od Miloševića, tj. protiv civila na traktorima. Uslijedilo je pobjedničko "tko se nije skrio, ubijen je bio", uglavnom starci. Naša sramota. Ovo je moja subjektivna procjena, koja ne umanjuje junaštvo naših "dečki u trapericama" koji su se žrtvovali da nas četnici, šešeljovci ne pokolju. Vječna im čast i slava. I sam sam bio branitelj, mobilizirani domobran.

I tebi svako dobro. Ja volim Hrvatsku sigurno više od tebe, a nisam šovo ni naci, pače teška sam komunjara i jugonostalgičar. Kaj misliš, je li to moguće?

Ti voliš ovu državu? Mislim, valjda si normalan? Tko voli ovu državu osim onog tko je iskorištava, sisa, parazitira, vara ? DRugo je Hrvatsku kao domovinu. Mislim da zapravo nju voliš, a ovaj nakaradni režim mrzi svatko osim onih koji su bilo kako umreženi, parazitiraju.
Nisi valjda od onih koji prodaju svoje domoljublje, tzv. komercijalnih domoljuba, prodaju svoje braniteljstvo (lažnjaci), pa to pokušavaju prodati pod domoljublje i suprotstavljaju se svakoj kritici režima, jer to ugrožava tvoj parazitski i proračunsko-sisalački status na račun jadnog Hr naroda? Vjerujem da to nisi.

A Franja nam smeta jer je on devedesetih ustrojio Postavke po kojima se furamo svih ovih desetljeća. Nijanse sdp/hdz nisu bitne. Ku'iš? Imaš mobitel? Imaš! Onda znaš kad postaviš Postavke onda on zauvijek fura po njima. E, a kada bi ih promijenio, onda bi to bio jedan posve drugi mob (Hrvatska, Država). Zato nam Tuđman smeta jer po njegovim postavkama Hrvatska i narod propadaju, nestaju !

Projekt Velebit je ustašizacija Hrvatske.

Smrt fašizmu!
Živjela Hrvatska! Još nas ima, još Hrvata! Glupsone u manjini si shvati. Juge više nema i neće je biti.

Zadnje uređivanje djuroxl : 31.12.2016. at 12:19.
djuroxl is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction