Pogledaj jedan post
Old 17.08.2017., 10:59   #31
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Nikad ne reci nikad.
Nego meni nešto drugo palo na pamet. Kada sam ja bio u fazi ljutnje, a vidim i ti kažeš da nikako nisi u balansu sa smom sobom, ja sam znao raditi sranja, razbijati ljudima automobile jer su se parkirali do mene da ne mogu normalno ući u auto, znao sam se namjeno zabijati u automobile koji bi mi se ugurali u traku, reći ljudima svašta jako grubo gdje su mi neki bliski ljudi jako zamjerili i slično. Jednostavno tada sam pustio da emocije nekontrolirano izađu van, radio sam ono što nisam nikada u životu - pusto da emocije bez obzira kako jake bile slobodno idu van.
Da li si ti možda u toj nekoj fazi izljeva emocija? A ako si inače osoba pod velikom ručnom možda te takve reakcije zaprepašćuju. Kako bi ti rekao, ako si osoba kojoj nikada nije bilo primjereno reći nešto grubo drugima, onda ostaneš zatečena kada pustiš emocijama da nekontrolirano izađu van i iz dvojih usta najednom drvlje i kamenje. Nakon toga dolazi krivnja na red pa se užasno grizeš zbog toga..? Gle ako je tako sve je to dio izlječenja, pusti malo ali briraj vrijeme i mjesto..



Ti bi mene osudila na alimentaciju, podstanarstvo i borbu za koricu kruha. I onda bi mi garant rekla povlačim dogovor, takav mi više i nisi nešto pretjerano zanimljiv...
Grijesis. Ni sad nisam takva..
A tek onda!!
Bili bismo 2 slobodne pticice bez potomaka
Samo bi si nocu cvrkutali i njegovali perje

Autorice, imas problema ( kao i ja sto sam imala) sa laznom slikom o sebi.
Ja sam MORALA biti savrsena. I strasno sam jaku kolicinu energije desetljecima ulagala u tu sliku.
Dok nisam za*ebala... I vidjela se kakva sam ZAPRAVO
Pa sam vidjela i svoju crnu stranu
I bilo mi je nemoguce priznati da je imam
Slijedio je gadan šok
I teški dani

Onda sam pomalo naucila prihvacati se tako nesavrsenu
Pa sve iz pocetka.
Trudim se
Svakodnevno
utisana is offline  
Odgovori s citatom