Pogledaj jedan post
Old 17.09.2017., 10:35   #70
Quote:
mužjak kaže: Pogledaj post
Ne lupetam. Ti krivo tumačiš situaciju.

1. sex s MILF je na bucket listi svakog mlađeg muškarca
2. žena je istraumatizirana lošim životnim putem i pala je na ispitu zrelosti, a ti to vidiš kao da je ona jaka
3. takva priča bi samo poslala krivu poruku unukama - da je dobro da neko (nebitan je spol) samostalno plovi životom jer time pokazuje da je jak.

Nigdje veze.

1. Nebitno, i ako jeste i ako nije

2. Slazem se da je istraumatizirana losim zivotnim putem i ovaj je greska, zato sam joj savjetovala da to prekine u roku odmah (iz vise razloga). Valjda se samo na forumu mogu toliko pogresno interpretirati necije rijeci. Daleko od toga da je ovo s njim manifestacija snage, ovo s njim je naravno slabost. Snagu je manifestirala drugdje (nacrtano iznad).

3. Ovaj dio je posebno upitan. Poruka koju ce poslati unukama je da se ne predaju niti kada se suocavaju sa izuzetno teskim situacijama u zivotu (razvodom od alkoholicara kada imaju dvoje djece i los posao). Taj dio bi im u trenutku pricanja ove fun price vec bio poznat. Time sto sam joj sugerirala, sam joj porucila da se u buducnosti ne mora gristi zbog ovoga - pod uvjetom da ovu relaciju s tim deckom prekine bez oklijevanja.

Ukoliko ovo bude razvlacila, to ce biti mucenje za sve i u tom slucaju bi joj savjetovala da o tome suti zauvijek. Ono sto ce odluciti je na njoj.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom