Pogledaj jedan post
Old 24.03.2009., 01:59   #4
Quote:
car_lovre kaže: Pogledaj post
Što se tiče tečaja svakako bih preporučio www.e92.hr

Sve učiš i radiš doma, komuniciraš s profesorom preko e-maila, skypa ili msna, a ono što se meni najviše sviđa je to što možeš učiti kada tebi to odgovara u bilo koje doba dana ili noći
Uh, teška navlakuša, kao imaš slobodne ruke i sl. Prije 5 godina i ja bih popasao foru. Nimalo dobro IMHO. Pogledaj samo program tj. koliko i još bitnije KAKVOG gradiva prođeš u koliko vremena. Sve te škole te ne nauče puno a i ono što te nauče često je krivo i zastarjelo, ali da ne idem u offtopic ima tema OVDJE pa pročitaj.
Što se tiče srednjih škola imaš nekakvu osnovnu informatiku tu kod nas (Zagreb, Sisak... ima još negdje), za fakultet bih se kod nas definitivno držao FER-a ako misliš programirati web (a i mogućnosti zaposlenja su ogromne), ma ajd i u Varaždinu na informatici je OK ali ako više pucaš na video i dizajn najbolje bi bilo otići van, nemam pretjerano puno korisnih informacija ali znam da u njemačkoj na informatičkom fakultetu ima smjer multimedia design u trajanju od 3 godine - e tu ćeš već nešto naučiti
__________________
Kako oblikovati potpise
bomesar is offline  
Odgovori s citatom