Pogledaj jedan post
Old 05.07.2009., 09:56   #77
Quote:
FreshPower kaže: Pogledaj post
ja se isto pitam koji racqu Konzum ubraja maržu u cijenu proizvoda, ne bi prodavali po nabavnim cjenama???
kuzim da necete razumijeti sto sam htio reci, ali dovoljn osam debilane procitao na ove dvije stranice da ste samo i osebi najvise rekli.
tipicno hrvatski, ili preciznije zagorsko/prigorski mentalitet.
pametnom dosta
možeš li mi reći koliko mjeseci je istaknuta obavijest o ukidanju PBZ optime na www.pbz.hr? koliko mjeseci stoji obavijest prilikom logiranja na Optima da se usluga pruža do 30.6.??
sve to maminim i tatinim sinovima nije bilo dosta, nego su korisnicima slali sms o ukidanju iste..tko plaća taj sms? banka ili korisnici kroz naknadu?
a onda osim sms nazove te neka službenica koja ti to isto kaže telefonom...
tko plaća taj telefonski poziv i njezino gubljenje vremena? opet korisnici..
a tko će platiti podcjenjivanje korisnika kojim ih ta ista banka smatra nepismenim budalama??
i na kraju da bi prešao s optime na net morao sam sklopiti ugovor u PISANOM obliku.. no dobro, o gubljenju vremena službenice i troškovima ugovora nećemo pričati..
ali gubljenje MOG vremena i moji troškovima tebi će biti neshvatljivi, kao i razlozi zašto promjeniti banku...
razgovor o na temu regionalnog mentaliteta najviše govori o tebi jer kad ponestanu argumenti onda je vrijeđanje najbolji način za skretanje teme s bitnog na nebitno...
i uživaju u SVOJOJ banci...
pozz
lasangel is offline  
Odgovori s citatom