Pogledaj jedan post
Old 11.07.2011., 22:00   #1
Unhappy Kako odbiti parazite koji samo žele besplatno ljetovati?

Dragi forumši, ovo je novo za mene, ali ,jednostavno sam morala, zanimaju me tuđa mišljenja na ovu temu, a nisam pronašla takvu temu na forumu.
Dakle, imam 30 godina, dragi i ja živimo na moru, iako smo oboje iz unutrašnjosti, ali eto, život nas je doveo tu i živimo već nekoliko godina zajedno i lijepo nam je. Međutim, na početku me stalni dolasci prijatelja, naravno samo preko ljeta, nisu toliko smetali, čak mi je bilo ugodno i drago, ali nakon dosta godina istog osjećam se kao motel. Roditelji dođu, to je sve zajedno nekih 15 dana tjekom ljeta i to je to, ali uvijek se nađe neka nova kombinacija ili neki ljudi koji te se uvijek sjete kad dođe to ljeto i na kraju mi se sve smučilo. Bilo bi jednostavno odbiti ili nešto izmisliti da se radi o poznaniku, ali tu su u igri sestrične, dobri prijatelji, daljnja rodbina...samo na dan dva, tri...u prolazu, bla, bla...izgubila sam živce.
Ljudi ne shvaćaju ili ih nije briga da mi nismo na ljetovanju, već ovdje živimo i radimo, a sako ljeto se pretvaramo u turističke vodiče. Teško mi je više i smišljati izgovore.
Želimo samo malo mira i da nas ostave na miru. Žalosno je živjeti na moru i jedva čekati jesen...

Ima li netko od vas takve probleme? Nadam se da nisam jedina.
OstaviteMe is offline  
Odgovori s citatom