Pogledaj jedan post
Old 08.05.2015., 12:24   #27
Quote:
Štokrlica kaže: Pogledaj post
Znam za slučaj izbačene žene iz "njegove" nekretnine - on je zaradio prijavu, a ona je ušla u stanček...tak da samo razumno.
Vjerujem, ima svakakvih slučajeva. U ovom koji ti opisuješ vjerojatno se radilo o remećenju javnog reda i mira, popraćenom izbacivanjem itd. zato je lik zaradio prijavu. Ali u slučaju da netko promijeni bravu a drugom ne dopusti ulazak, mislim da bi se policija u većini slučajeva pozvala na nedostatak ovršnog naloga.
Ne znam jel ima tu neki član Živog zida da nam to bolje objasni

Tu moram editirati, ali ako je riječ samo o adresi na osobnoj, ne znam kako se to rješava kad su u pitanju neboderi sa 50-ak stanova Imaš na osobnoj da živiš tamo, a kako dokazati koji je stan tvoj kad pozoveš muriju?

A što se tiče ostalog, ja ne vidim potrebu da se na autoricu toliko obrušava. Oni se razvode. To je razime svega što se prije događalo.
Još bih spomenula da se ne mogu oteti dojmu da je to pisano iz drugog ugla i onda mi svi komentari u kojima bi joj netko radio ovo ili ono zvuče kao huškanje a osoba sklona paljenju auta mogla bi napraviti nešto još gore. Ako je pak stvarno žena to napisala, i sama kaže da snosi krivnju za razvod i gotovo.
Jučer sam pročitala slučaj gdje je lik ubio ženu i sebe i ostalo je dvoje male djece. Ne znam koji je bio razlog/povod, ali rješenje je ispalo najgore moguće.

Ovi se razvode i ne vidim u čemu je problem s nekim komentatorima.
Zbog kuće? Bit će kako sud odluči ma što netko ovdje mislio o bilo kome iz te priče. Jer "krivnja" za razvod nema veze s imovinom. Ali oboje bi moglo imati veze s povjeravanjem djece jednoj ili drugoj osobi tj tzv "skrbništvom".
-honey- is offline  
Odgovori s citatom