Pogledaj jedan post
Old 13.12.2015., 17:25   #91
Quote:
the edge kaže: Pogledaj post
Da sam ja ovo napisao prije nego što je Ilčić napisao svoje, imao bi otvorenih pet tema protiv sebe dole na žalbama s napoganijim etiketama koje se mogu zamisliti. Obojica to savršeno dobro znamo.
Ako ti u funkciji određenog stava nešto kažeš, onda je to tvoj stav, ali problem je kad se jave profesionalni zaštitnici ljudskih prava koje financira vlada i onda oni vide rasizam samo na jednoj strani!!

Dakle, mi imamo profesionalne udruge za ljudska prava, ali su oni otvoreno na jednoj strani, neka se onda preimenuju u apologete vladine politike.

Isto kao što ja ne toleriram "domoljuba" kojem trećerazredni strani činovnici određuju kako će on provoditi politiku.

Dakle, danas se zgražamo, jer netko je navodno rekao da ne drka, a sutra bi možda mogli raspravljati o obveznom obrezivanju ako nešto krene naopako.

Mi moramo biti u stanju predvidjeti neke mogućnosti, za koje se ja ipak nadam neće dogoditi.

Recimo ja nisam vjerovao da će u Hrvatskoj biti rat, mislio sam da Tuđman pretjeruje kad je formirao ZNG, sad bi se lijepo zahebali da je Tuđman bio moje pameti tada.
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Odgovori s citatom