Pogledaj jedan post
Old 04.04.2016., 19:33   #43
Quote:
Dilberth kaže: Pogledaj post
Oprosti, imam problema pratiti tvoju logiku. Sto je to u DAI da ne trebamo odbaciti? Zasto bih ja razmisljao o Hrvatima u Panoniji, itd. na osnovu sto pise u DAI? DAI ih tamo uopce i ne spominje. Po cemu zakljucujes da su mi jugo-povjesnicari isprali mozak? Jasno sam ti rekao da DAI odbacujem kao glupost.

Prihvatiti samo ono da su Srbi servi i da nose opanke, bila bi jos veca glupost.
pa nećemo odbaciti DAI ako piše za pečeneze bajku..

dvije godine ponavljam i očito da ne kontaš...genetika je potvrdila dolazak hrvata na balkan iz priče o hrvatima koju iznosi porfirogenet...šta to ima sa pričom o langobardima...

znači genetika je potvrdila dolazak hrvata i priču porfirogeneta o tim hrvatima...

kako ih ne spominje u panoniji, dali ti mene zezaš ili šta..

DAI

Od Hrvata, koji su došli u Dalmaciju, jedan se dio odvojio, i zaposjeo Ilirik (Illurikon) i Panoniju (Pannonian), oni su također imali svoga neovisnoga kneza, koji je obdržavao prijateljske sveze,

kako DAI odbacuješ kao glupost kada ga je genetika potvrdila u priči o hrvatima....kako misliš odbacuješ..koji tebi dokaz treba...riječ božja na samrti...

ako misliš na cijeli DAI pa boli me briga što je sve mit osim dolaska hrvata na balkan..

još jednom da shvatiš..

genetika je potvrdila dolazak hrvata na balkan po priči porfirogeneta o hrvatima...

hočeš još da ti ponovim....

znači, genetika je potvrdila dolazak hrvata na balkan o priči porfirogeneta o hrvatima...

ne da mi se više ponavljati ako nisi shvatio onda odi do srbijanskih foruma pa ćeš čuti tko su hrvati...tamo je sve objašnjeno
hrvat22 is offline