Pogledaj jedan post
Old 27.05.2016., 18:08   #68
Quote:
JustForFun kaže: Pogledaj post
Razumijem, ali ako pogledaš, šta znači "netko uz tebe"
jeli vam odnos bio kvalitetan, jesi li doista dobivala sve od njega ili masu toga što ti treba ili je u fokusu "netko uz mene", čisto da nisam sama
malo pokušaj to dublje sagledat, koliko ti je doista bilo važno da nisi sama, šta si sve bila spremna "prodat" za to, a čini mi se puno toga, stječem dojam da u tom braku nije bilo puno prostora za tebe, da je on imao centralno mjesto, kao neki kralj, i sve je bilo super dok si ti mogla gotivit sa financijama i drugim resursima?
jesam li u pravu?
kad je tebi trebala podrška, on je vrlo brzo počeo potezat ručnu?
tako sam ja shvatila
da, potpuno si u pravu, sve je bilo kako-tako ok dok ja nisam imala zahtjeva, ali tijekom cijelog braka on je uvijek nešto bio nezadovoljan, pa bi, pa ne bi... i tako me godinama mrcvario... ne znam kakvu je on ženu zamišljao, ali što god bih napravila, nije bilo dovoljno dobro... stalno je bio nezadovoljan, pa bi imao periode da je sve ok, pa opet nezadovoljstvo... ja sam stalno plesala na rubu, kad sam se razboljela, ne mogu reći, bio je tada nekoliko mjeseci uz mene, i ja sam pomislila, ajd možda ga je bolest uozbiljila, možda sad napokon zna što želi, i cijelo vrijeme mi je govorio kako želi spasiti brak, i onda bum-- preko noći dođe s odlukom- evo odlučio sam --- rastava---- ja doživjela šok, opet završila u bolnici, primarna boleast mi se pogoršala, i on u tom periodu je inzistirao na rastavi, ko da ga vragovi gone, tako da je to bilo riješeno u roku tri mjeseca, ja se još nisam ni snašla od šoka, no tu nije bio kraj... nakon rastave je inzistirao da ostanemo u kontaktu, i bili smo, svaki dan, ko da se nije ništa dogodilo, s time da je sve to bilo onako na rezervi..... i još mi govorio kako me voli... i onda u 11. mj došao i rekao kako želi prekinuti svaki odnos jer da ja moram stati na svoje noge....???!!! dakle, dva puta nož u leđa.... zašto sam to dopustila? prvo, još se nisam zdravstveno bila oporavila i nadala sam se njegovoj podršci, drugo, bila sam već navikla na njegovo bi pa ne bi.. treće, bilo me strah kako ću sama kroz sve to.... a evo dogodilo se ono najgore, ostala sam sama...
Sri is offline  
Odgovori s citatom