Pogledaj jedan post
Old 21.04.2017., 17:02   #3778
Quote:
fleur amour kaže: Pogledaj post
Moja 'nerealnost' proizlazi iz normalnih zahtjeva, traženja jednog normalnog ljudskog prisupa koji očito ne prolazi u ovom 'realnom' svijetu.
Ne znam kome uopće može pomoći takva terapija koja se danas nudi.
(čast izuzecima, kojeg možda jednog dana pronađem ...).
Onima koji misle da im ne može, sasvim sigurno ne može. Zdravstvo je takvo kakvo je, ljudi se mogu jedino pomiriti s time po principu 'uzmi ili ostavi'.

Gledaj, nemoj me krivo shvatiti, dobronamjerna sam ovdje iako zvučim možda oštro: ljutiš se na nečiju struku i omalovažavaš je pomalo (pa i ja bi tako; može, školuj se 5 godina samo za dodatnu edukaciju u psihoterapiji, pa naplaćuj) bez znanja o tome zašto je to tako izgledalo dok u isto vrijeme želiš pomoć te iste struke, ne da ti se tražiti pravog terapeuta jer to iziskuje trud, očekuješ da ti zdravstvo kaže tko bi tebi odgovarao - zdravstvo ne može znati tko bi tebi odgovarao jer je to jako individualno, očekuješ savjete na terapiji (ovdje ćeš imati neugodan susret s realnošću ako dođeš kod psihodinamski orijentiranog, a oni su uglavnom u sektoru javnog zdravstva; očekuj često dinamiku dijaloga koji bi imala s ukrasnom biljkom). I tak.
__________________
Mornari na zvijezdama
sa slomljenim jedrima,
signale šalju u noć...

Zadnje uređivanje Pringles : 21.04.2017. at 17:23.
Pringles is offline  
Odgovori s citatom