Pogledaj jedan post
Old 20.05.2017., 17:44   #56
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
i zanima te odnos muža s obitelji ako ti mogu osigurati moderno opremljeno kuću isto tako?

isto tako sestra može reći mene ne zanima brak mog brata dok god ne utječe na moj život i moju komociju (već je rekao da je žena histerična i da ima ispade)
On je svoj stan tamo opremio. Ako su mu već to dozvolili, to je onda njegov stan, i ne vidim zašto bi on i njegova žena trebali gutati ama baš sva govna iz nekakve zahvalnosti. Neke granice ipak postoje. Ona nije mogla znati kakvi su oni dok nije tamo počela živjeti, a on jest jer su njegovi roditelji i poznaje ih. Znači on je svjesno doveo u doticaj ljude za koje je mogao pretpostaviti da si neće odgovarati. To samo pokazuje koliko je bio spreman poricati da problemi postoje.

Ona je njegova žena, i ona je sada njegova primarna obitelj. Ako je teška i ne može s njom nek ju ostavi, što sam i prije rekla. Ali nek ne očekuje da će tako lako naći ženu koja će pristati da sa njim služi sestri i starcima.

Njegovi starci njegovu sestru žale i brane jer ima neku dijagnozu, dakle, to nije on izmislio, odnekud ima tu informaciju. Ako je to slučaj čisto sumnjam da je na istoj razini histerije kao njegova žena. Recimo ako je neki broderline ili nešto. Ne možeš zamisliti kako je živjeti sa takvim ljudima. To je pakao koji teško trpe i rođeni i oni blagog karaktera, a kamoli ne žena koja je očito i sama teška.

Mi znamo samo njegovu stranu priče, ali ono što je činjenica je da su jedini ljudi koji u cijeloj priči profitiraju njegovi roditelji. Sin i snaha su se iselili, kupili su si mir, a sin im je i dalje voljan pomagati i biti im na raspolaganju kao da tamo živi. Po meni to nešto govori. I to su činjenice za koje ti ne trebaju ničiji dojmovi.

Ja samo ne znam kako neki ljudi ovdje tek tako prelaze preko činjenice da su ga roditelji praktički izbacili iz kuće?! I to uz objašnjenje da oni sa sestrom ne mogu, pa onda bolje nek odu. Umjesto da si posjednu oboje djece i kažu im da se nauče slagati ili nek oboje sebi traže stanove.
lyrabelacqua is offline  
Odgovori s citatom