Pogledaj jedan post
Old 15.09.2010., 12:15   #1029
Quote:
rusha kaže: Pogledaj post
I kod nas vlada neka lagana suša. Nije strašno i nije nitko kriv, nego jednostavno uvijek netko od nas dvoje zaspe prije djeteta Užas. Morat ću kuhat kavu u 9 navečer Uspijemo ostat budni cca jednom tjedno, ili uvalit dijete mojoj mami na popodnevno spavanje nedjeljom poslje ručka.
Mi niti nemamo dijete al tolko radimo (oboje) da onaj koji se prvi istuširao i ubacio u krevet najčešće padne u nesvijest dok drugi dođe. Ja padam s nogu kad dođem s posla jer stojim cijeli dan i onda sam još kolko tolko nakon večere okej. Dok sam ja okej on bi gledao televiziju "da se opusti" i onda bi se nakon tog seksao kad ja više ne mogu držat oči otvorene. To je kad radim popodne. A ujutro kad radim se ja dižem u 6, on dolazi s posla u 8 navečer i imamo onak 2 sata skupa prije nego ja moram ić spavat. Nećemo nikad na zelenu granu.
Kaj ja znam...seksamo se jedno 1-3 puta tijekom radnog tjedna i prek vikenda nekad uvatimo i 3 puta (a nekad jednom, ovisno na kolko društvenih događaja smo pozvani). A to je sad kao problem jer nije svakodnevno ko u studentskim danima.
__________________
I don't care what you think, as long as it's about me.
Elaine123 is offline  
Odgovori s citatom