Pogledaj jedan post
Old 11.11.2010., 13:13   #11
Quote:
enax kaže: Pogledaj post
Mislim da za takvim necim nema potrebe. Koliko sam vidio po novinama, dovodi se u korelaciju koristenje mobitela i neki zdravstveni problemi, ali to mi se cini da je vise povezano s cinjenicom da neki ljudi drze topli plasticni objekt na uhu po 5 sati dnevno negoli da ima veze sa zracenjem. Da je radio zracenje tako opasno, operateri na TV i radio stanicama bi masovno umirali jer je zracenje oko njih znatno intenzivnije od onog koje ti dozivis kad stavis mobitel na uho.
'Aj' jedna pričica.....
Ja se često vozam na bicikliću, em što volim, em tako odradim nekakvu dozu vježbanja glede zdravlja i tih fora. I najčešće ne nosim ništa sa sobom osim one torbice što se kopča oko struka (narodski: pederuše). Daklem, u pederušu potrpam nešto nofca, ključeve, osobnu, te vlažne i papirnate maramice. Prije nekih 9-10? godina kad sam dobila svoj prvi mobitel, trpala sam i njega u pederušu.
I sad, ja najčešće bicikliram po 2+ sata i....s mobom me počeo boliti trbuh. U početku uopće nisam kužila (trebalo mi je nekih 2 mjeseca da pokopčam) zašto me boli, dok mi jednom nije sinulo i to kad sam mob ostavila radi punjenja. Onda je uslijedilo par provjera situacije-svaki put kad je mob u pederuši mene trbuh boli.
E sad, to je bilo ljetno doba, znači na sebi imam jedino biciklističke hlačice i majicu, a pederuša mi većinom završi ispod te majice i jedino što mob dijeli od mog tijela je platno torbice-što će reć da mi je jako blizu.
Ondak sam kupila onu torbicu za biciklić trokutastog oblika što se kači na prednji dio rame-i kad je mob tu moj trbuh se ne buni.

I puca mi njonjo što razne tele-tvrtke svako malo izbacuju podatke o tome kako blizina mobitela nije škodljiva-nek si oni zakače mob za glavu/trbuh po par sati svaki dan kad ne smeta, ja neću.
__________________
malo tolerancije nikog nije ubilo
nina williams is offline  
Odgovori s citatom