Pogledaj jedan post
Old 11.11.2010., 14:54   #17
Quote:
enax kaže: Pogledaj post
<cut>


Quote:
nina williams kaže: Pogledaj post
Zašto onda sve normalne zemlje imaju preporuke (izgleda da planiraju i zakone) glede korištenja mobitela kod trudnica, djece i mladeži?
Zato jer je cijela tehnologija još prekratko vremena u upotrebi da bi se moglo sa 100% sigurnošću zaključiti posljedice. A onda se ide na preventivnu zaštitu najosjetljivijeg dijela pučanstva.

Ali, ako stvarno vjeruješ da ti mobitel toliko šteti u blizini trbuha, zašto ga onda i dalje koristiš?
Naime, kad razgovaraš onda ti je u irektnom kontaktu sa glavom i ako ćemo krenuti sa tezom da su štetni, mislim da ti na taj način uzrokuje puuuuno veću štetu.

Imam jednog lika na poslu. U blizini stana su mu podigli baznu stanicu jednog od operatera. I frajer dignuo frku, bile novine, građ. inspekcija, tuži se itd.
E, sad. Cijela situacija je smiješna iz jednog jednostavnog razloga. Frajer ima 3 mobitela.

Druga smiješna situacija
http://www.vecernji.hr/zagreb/odasil...-clanak-174385
najbolji dio teksta:
Quote:
– Pa da, i meni mobitel posljednjih tjedan dana stalno šumi ili se pak čuje preglasno – zapaža prva susjeda Ljerka Zovko koju od katnice u Jankovićevoj 25 dijeli samo širina ulice.

A bazna stanica još uopće nije bila u pogonu
__________________
Kad preživiš Jarun, onda si spreman na sve!
+++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++
Mali Maleni is offline  
Odgovori s citatom