Pogledaj jedan post
Old 12.07.2011., 12:12   #98
Quote:
natali z kaže: Pogledaj post
E točno to, pravi gotovani. Dan mi se sastoji od spremanja obroka, pranja suda, pa spremanja obroka i tako 3-4 puta. Rijetko kad idemo nekamo na vikend ali tada svakako ponesemo dosta hrane, nekakve sitnice za djecu i slicno.
Milim da bi moj muz napravio nesto slično ko i tvoj bratic davnih dana, ja se nekako uvijek u zadnji cas potrudim da ga odgovorim u nadi da ce se nepozvani gosti upristojit.
Još čekamo...
Dobro, a moj prijedlog?
U vrijeme godisnjih, vi odete na godisnji kod kontinentalaca. I date se dvoriti i hraniti.
Ili zamjenite stanove, vi tamo besplatno na odmor, oni kod vas, ali prije dobro ispraznite frizider.

Zivim u gradu koji nije na obali, ali je rado meta turista i skup je, vrlo skup i stalno mi netko dolazi. Mene ne smeta, da me smeta rekla bih. Ali, ja nikad te ljude ne dvorim, dosta je sto imaju besplatan smjestaj, obicno za zahvalu oni mene otfuraju na veceru.
Ak dodju preko tjedna, ja ionako radim, a navecer ne nakuhavam za njih.
I dam do znanja da ih ne mislim zabavljati.
Evo cijeli osmi ce mi netko biti, ustedjeti ce preko 2000 eura za smjestaj, a klopu ce si kupovati sama.

Kad dolaze bas prijatelji, to je nesto drugo.

Quote:
Pošalji im svima pismo s brojevima telefona svih ostalih koji vam dolaze u kojem ćeš reći kako od sada možete ugostiti samo jedne i to na pet dana, a oni neka se međusobno dogovaraju koji će doći koje godine

Ja u zivotu nisam besplatno ljetovala. Bi, da takav smjestaj imaju meni bliski prijatelji koje ja ugostim, ali ti eto nemaju. A ostali me mogu ugostiti u zagrebu, a to ipak radije ucini moja mama.

I ovo, besplatan smjestaj u petom ili devetom mjesecu je isto VRLO velikodusno. Pa i tad svud po svijetu smjestaj kosta. I na hrvatskoj obali isto.

Quote:
dragi i ja razmišljamo odselit na more, al nisam razmišljala o ovako nečemu. ustvari, sasvim za očekivati. nemam niš pametno za reći osim opet, ajme... za razmislit o svim opcijama već u startu.
E pa ja cu ti prva doc, na to mozes racunati.

Quote:
Doslo je do toga da mi je neugodno pitat dokle ostaju jer se odgovor uvik izbjegava.
A zasto ti je neugodno? Ja SVAKOG pitam koliko ostaje, da si znam isplanirati svoje vrijeme. Cak i goste za koje znam da dolaze samo na vikend, pitam kad tocno odlaze jel u podne ili navecer da znam ostatak dana sebi isplanirati.

A tebi bliski ljudi valjda znaju da nemate love?
ombia is offline  
Odgovori s citatom