Pogledaj jedan post
Old 19.11.2011., 21:59   #38
Quote:
NemremSeSjetit kaže: Pogledaj post
... ali eto piskaraš bezveze i razvodnjuješ poantu onoga što je rečeno, to se ako se ne varam zove trolanje...
Znači, ako mi nešto nije jasno i pitam, a slučajno se ne slažem s tobom, automatski sam trol? Jasno mi je da se ne slažemo oko nekih stvari, ali kako ti kažeš da se forumašima na aternativi ne da čitati komentare Astrobobe i njemu sličnih, tako ja mogu reći da se nekima ipak da (a vjerojatno nisam jedini). Štoviše, argumentirao sam i zašto mi se da čitati njegove komentare i zašto su mi potrebni.


Quote:
NemremSeSjetit kaže: Pogledaj post
... Ti si pravi primjer trolova s teme...
Nisam znanstvenik (niti hobist), ali čitam Prirodne znanosti, a nisam niti alternativac, ali čitam Alternativu. Tu i tamo mi nešto nije jasno, pa pitam (i na jednom i na drugom mjestu), a ako vidim nešto s čime se ne slažem (poput ovog ovdje), to i napišem. Razumijem da mi prigovoriš na temi na Alternativi, ali ovo je tema "Problem na Alternativi" i ovo je moje forumaško (obzirom da se i pozivaš na neodređene forumaše) viđenje tog problema.


Quote:
NemremSeSjetit kaže: Pogledaj post
... I lijepo sam kažeš da tema nije dozvoljena na prirodnim znanostima, dakle time samo potvrđuješ moju poantu - da se radi o čistokrvnoj alternativnoj temi...
Pa ta tema se i nalazi na Alternativi, ali predmet svoje rasprave vidi u fizičkom (ne imaginarnom) svemiru i opisuje njegove vidljive karakteristike i utjecaje, pa je logično da nam netko protumači neke pojave za koje mi smatramo da su rezultat tog utjecaja.
drot13 is offline  
Odgovori s citatom