Pogledaj jedan post
Old 27.10.2013., 14:41   #8
Quote:
Afro Dita kaže: Pogledaj post
Onda ti takvi ni nisu pravi frendovi ako te olajavaju nakon što se isplačeš, ako se naslađuju tvojom tugom.

A dobro, zar ponekad ne plačeš sama u svojoj sobi ili odeš negdje na WC gdje nema puno ljudi??? Ne pomaže ti to???
Naravno da se isplačem i naplakala sam se.
Mislila sam na kontroliranje suza u javnost. Znalo mi se desit da hodam ulicom i samo krenu. I što više ih brišem i što više se smirujem to one jače teku. Nešto kao - ja ne plačem,ja ne plačem suze teku same.
Sada je to iza mene,ali tako je bilo.


Što se tiče prijatelja. Da vjerojatno nisu pravi prijatelji. Ali koliko u stvari PRAVIH prijatelja imamo. Tu ide i ono što sam pisala na osuđivanju.
To su ljudi koji su mi puno pomogli i znam da sad nazovem da trebam pomoć, pomogli bi mi.
Ali naprosto kao da je nekima potrebno to pričanje iza leđa kao kisik. Mislim da je to naprosto jer tako lakše žive sami sa sobom.
Nisam razočarana. To je naprosto tako. U ljudskoj prirodi. Nešto što moramo prihvatiti kao takvo i sami odlučiti koliko ćemo čega djeliti sa drugima
Sa nekima ćemo se samo smijat i veseliti,a hvala Bogu ima ljudi sa kojima možemo i plakati.
Ima jedna pjesma koja odprilike ide

Kad se smiješ mila kčeri
smijat će se s tobom svi
a kad budeš zaplakala
plakt ćemo ja i ti.
.
__________________
Giving birth and nourishing, having without possessing,
acting with no expectations, leading and not trying to control: this is the supreme virtue.
resa is offline  
Odgovori s citatom