Pogledaj jedan post
Old 21.06.2017., 15:20   #96
Quote:
ericsson kaže: Pogledaj post
Da ste bili sa mnom u autoškoli i na vozačkom ispitu, i da ste vidjeli kome su sve progledali kroz prste i pustili da prođe na vozačkom, možda bi promijenili mišljenje........

Ali kad me već pokušavate diskreditirati na način da me prikazujete kao nekoga tko tobože želi skupo naplaćivati nepotrebne dodatne ispite - da li smatrate da bi bilo u redu uvesti barem pravilo o obaveznom vozačkom stažu od npr. dvije godine, prije izdavanja dozvole za obavljanje auto-prijevoza putnika? Ili stvarno mislite da su dečki i cure od 18 godina dovoljno osposobljeni za taj posao, nakon 30 sati vožnje i dobivene vozačke dozvole?
Vozač koji je mene vozio imao je 50-60 godina. Pretjecao je preko pune crte, prelazio na crveno i psovao boga-isusa ljudima koji su njemu zbog toga trubili.
Ti, ako si budala, budala si sa par dana iskustva ili 20 godina iskustva. Ovaj potonji je još gori jer se približava sintagmi "nepopravljiva budala".
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom