Pogledaj jedan post
Old 26.08.2017., 23:19   #5781
Pozdrav svima! Molila bih da mi netko objasni par sitnica, nisam uspjela sve pokopcat
Nasa je situacija ovakva: pedijatrica nas je na kontroli s 4.mj poslala na pregled kod fizijatra jer se maleni nije okretao. Buduci da smo na Goljaku dobili termin tek krajem 8.mj odlucili smo se ne gubiti vrijeme nego otici kod privatnika. Isli smo kod gdje Vlaste Varovic koja nam je dijagnosticirala hipotonus i asimetriju i preporucila vjezbe 2xtjedno. Isli smo i kod dr.Kovac u Sabol na uzv mozga i ona je isto u nalazu napisala hipotonus i nema krvarenja u mozgu. Nama se redovitim vjezbanjem situacija popravila ali je beba jos hipotonicna (sad ima 7,5mj). Sad u srijedu idemo napokon na pregled u Goljak pa me zanima da li da odmah sve te nalaze posaljem u HZZO i trazim produljenu njegu ili da cekam? Pretpostavljam da ce nam odrediti vjezbice jer su nam i dalje potrebne. Vidjela sam da su neke mame predlagale zamrzavanje roditeljskog dopusta i otvaranje njege pa me zanima sto tocno time dobivam? Ne zelim se vratiti na posao i zelim s bebom sto dulje vjezbati, dok ne stigne svoje vrsnjake u razvoju. Hvala od srca unaprijed.
panna_ve is offline  
Odgovori s citatom