Pogledaj jedan post
Old 24.09.2017., 02:08   #8
Quote:
Klibicl kaže: Pogledaj post
Nije to zbog kazališta nego zbog Olivera Frljića. Na ovaj način mu se pokušavaju osvetiti, odnosno, on je zaslužan za to da je kazalište izjednačeno sa onim protiv čega su ovi iz tih udruga. Štogod to već bilo. Pa ne znaju ni oni. Ali su protiv.
I mi jugopederi smo pederi, iako smo kulturnjaci-kazalištarci!

Quote:
KLCCLK kaže: Pogledaj post
Potpuno besmisleno a najljigavije od svega je da su organizatori popustili pred pritiskom udruga (pritom, ne svih, već uglavnom onih najbizarnijih na čelu s onom od osuđenog seksualnog zlostavljača tinejdžerki).

Dan sjećanja svakako treba obilježavati s pijetetom no na taj datum su padale i utakmice, koncerti, svašta i uvijek se sve održavalo. Dan sjećanja nije Dan žalosti.

Ideja s protestnim odlaskom u kazalište ti je odlična, ali mali problem mi je što su me više naživcirali organizatori nego ovi koji su zabranu tražili. Od likova kao Pavković ništa drugo ni ne očekujem.
I meni više idu na kurac ti bijedni organizatori od ovih fašističkih jurišnika.

Quote:
Mačak Gaston kaže: Pogledaj post
Da, da posebno su mi ostali u sjećanju trenutci kada su svi morali biti smrtno ozbiljni i baš tada skoro uvijek netko se nasmijao. Smijeh je tada bio vrlo opasan po zdravlje, zamislite u trenutcima kada se zahtijevala maximalna odgovornost i sućutnost pojave se likovi koji to sve pokvare.

Druga stvar koja je bila gotovo jednako opasna kao smijeh bili su vicevi. Znate ono, stalno su bili neki likovi koji su ubitačno dobro pričali viceve i već sama pojavnost tog lika i njegova nakana da vam ispriča novi vic tjerala vas je u smijeh. Smijali ste se ko luđaci kada su svi bili namrgođeni i ozbiljni. -što ponekad i nije bilo bezazleno.

Ne znam kako je danas sa vicevima, ima li toga još, postoje li npr braniteljski vicevi ili vicevi o oluji ili padu ovog ili onog grada..
Ajde, Kekec, odi spat.

Kaj se ti kurac sećaš, nisi ni rođen u Jugi - ne pretjeruj.



@Zoki - svaka čast na inicijativi! Nažalost, nemrem je podržat osobnim primjerom, zdravstveno stanje plus obaveze.
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom