Pogledaj jedan post
Old 25.09.2017., 18:36   #65
Wow hvala ti brzom odgovoru Svakako imam nisko samopouzdanje i not-so-great socijalne vještine. Vjerojatno i sam i zbog toga "sporiji" jer previše analiziram prije nego što nešto kažem, previše analiziram ono što mi je rečeno (iako ne baš uvijek), previše se bojim interakcije ili kad zbog previše analiziranja kažem nešto i ne ispadne onako kako sam mislio pa se ljudima čini da sam priglup hehe. Ono što nisam rekao, u 80% slučajeva kad su mi to rekli bio sam pod utjecajem marihuane pa je to kod mene (pretpostavljam kao i kod većine) uvelike utjecalo na način pričanja i razmišljanja (efekti marihuane jel), iako su ostali s kojima sam konzumirao sasvim normalni dok komuniciraju, osim pretjeranog smijeha, a ja sam jedini kojeg baš baš lupi. Upravo zbog tog razloga sam i prestao s time (zato to nisam naveo u prošlom postu, takvih situacija kad sam pod utjecajem više neće biti), zašto uzimati kada mi donosi više loše nego dobre stvari Ostalih 20% slučajeva me brine, ali opet, svako ima trenutke u kojima ispadnu glupi, neki više, neki manje. Volio bi se družiti s ljudima koji su kao ja (horor fanatik, osoba koja voli raditi s bazama podataka itd) samo što je takve jaaako teško naći odakle sam ja. Uglavnom veliko hvala Deboto na odgovoru, dobro je izbaciti taj teret brige negdje
ShamanCobra is offline  
Odgovori s citatom