Pogledaj jedan post
Old 13.11.2017., 11:52   #3297
Quote:
Dodo3 kaže: Pogledaj post
Ja bio prije par mjeseci, skinuo neku prastaru skriptu sa neta gdje su propisi još iz 90. - tih, malo sam se sramotio al na kraju sam prošao, uglavnom puno su blaži nego sa ovima za I. i II. kategoriju
Quote:
bumbe kaže: Pogledaj post
Super. Da ne znam koliko učiš, uvijek se na ispitima malo sramotiš . Da li je puno rešetala ona gospođa za Teoriju gorenja, gašenja, sredstva za gašenje...?
Koliko ja znam, dosta se tih ispitivača mijenja od grupe do grupe. Svakako da nije isto ako polažeš za III i IV ili za I i II kategoriju, a rade razliku i ovisno o poslu koji obavljaš. Imao u svojoj grupi čovjeka koji je polagao za muzičku školu, a on je profesor i bili su blagi prema njemu (otvoreno mu to rekli). Za nas koji smo se definirali kao stručnjaci ZNR ipak su nas rešetali. Po mom iskustvu je najbolja priprema Tehnički priručnik za zaštitu od požara koji je I podijeljen na 5 poglavlja kao i područja na ispitu. Samo treba uzeti u obzir da je zadnja revizija bila dosta davno pa treba vidjeti što se promijenilo u kaznenom smislu. Tehnički je to vrlo precizno.
Urion is offline  
Odgovori s citatom