Pogledaj jedan post
Old 11.01.2008., 20:28   #18
Quote:
tutenstein kaže: Pogledaj post
E sad mi je jasnije.Znači diletacija obavezno plus armatura s tim da diletacija uz rub kuće nije potrebna.Kuća još nema fasadu pa kad jednog lijepog dana dođe i taj element onda će fasada prekriti taj rub uz kuću.Još samo jedno pitanje.Čime je najbolje popuniti rupe-diletacije između elemenata. Da li postoje neke smjese (mislim da sam vidio nešto što mi liči na smolu u tim rupama ali ne znam kako se zove i gdje se može kupiti ?
te rupe ti se ne pune bilo cime nego....jebemu zaboravio sam kako se zove....ma je da ko smola samo sam zaboravio....jebemu mi smo radili u rafineriji neka postrojenja i bas smo koristili to za punjenje dilatacije....googlaj malo pa ces naci.....sto se tice betonskog trotuara nek ti bude 12 cm debel i moras obratiti paznju na njegove rubove....kad budes priprenao teren za trotuar oko kuce - rubni dio tog tvog betonskog trotuara mora imat temelj.....ne sad ono temeljcinu nego kad ga pogledas sa strane ono bar 25 cm....kuzis? sve je debelo 12 samo na boku izgleda kao da je debel 25-30 cm.....zasto? pa zamisli ga u presjeku.....ti rubni djelovi uvijek pucaju zato sto nemaju oslonac.....a ovako ces krampom prokopat malo siri i dublji kanalcic tako da ce izgledat ko temeljcic...kuzis? to obavezno napravi i krkni mrezu Q 188 (mislim da je to fi 6 na fi 6) nadam se da si me skuzio
krule is offline  
Odgovori s citatom