Tema: Medvednica
Pogledaj jedan post
Old 10.04.2010., 11:49   #3
Quote:
Julius kaže: Pogledaj post
Prolazio sam tuda nekoliko puta.
Nakon što se po glavnoj cesti kreneš spuštat od Hunjke prema Zagorju u jednom oštrom lijevom zavoju vidjet ćeš s desne strane neki traktorski put sa putokažom za "Lojzekov izvor" i tu skreneš. Skretanje je u samom zavoju i malo se spušta ispod razine ceste, ali se može primjetiti jer je dosta široko i imaš ovu tablu za izvor. Prvi dio od cca 400m je kaljužasto blatni dio, a nakon toga je stari asfalt ( onaj sa oblutcima ), ali nema ( previše ) rupa. Cesta ti je uska, širine za jedan auto. Izbiješ u Donjoj Stubici.
Postoji prije toga još jedne skretanje desno koje vodi preko Hižakovca. Pokušao sam i tim putem, ali u suprotnom smjeru. Padala je kiša i uvjeti su bili očajni tako da smo se frend i ja malo pogubili i nekim putevima izbili kod Hunjke, tako da ti ne znam reči kakva je ta ruta, ali po njoj ništa ne dobiješ jer je duža i vijuga.

Evo ti ove prve spomenute rute.

http://tinyurl.com/ruta-medvednica
Ovo sam i ja odvozio! Cesta ide kroz šumu, i izađe na neka sela! Ako se dobro sjećam, prođe se iza crkve ili groblja! Ali nije loše, jedino (kao što si rekao) doista je uska, pa ako pretjeraš s brzinom, a naiđe auto, malko zna biti gusto!
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline