Pogledaj jedan post
Old 06.02.2010., 20:46   #10
Quote:
mimoza40 kaže: Pogledaj post
Terapija koju si ti opisala propisuje se kad je riječ o gljivicama..
Koliko sam shvatila kod RIan@ to nije slučaj,već preosjetljivost i suhoća kože i vanjske sluznice..Nažalost postoje i reakcije na kamilicu..Tada preostaje samo voda..A koža može reagirati i na vodu iz slavine zbog klora..I tako unedogled razni uzroci suhoće i svrbeža (kad su isključene gljivice)....Nije se ništa javila pa ne znamo jel nešto od savjeta upalilo...

Da, to je terapija i za gljivice i za eventualne bakterije, ali prije toga sam samoincijativno uzimala vaginelete i kremu od canesten i nist mi nije pomoglo. Ginić mi je rekao da misli da je to sve samo iziritirano a ja se sve više i više prala (što je istina) i tako totalno poremetila prirodnu floru. Terapiju mi je, kako sam kaže, dao, u slušaju da ipak nije nešto ozbiljnije, jer mi je papa test bio tek za 3 tjedna, ali kao što sam napisala, bio mi je uredan.
U svakom slučaju onog dana kada sam se dole prestala prati tim sredstvima za pranje sve je postalo bolje. Inače imam prirodno suhu kožu koja se lako izitritira. Meni je pranje tim čajem od kamilice i kadulje pomoglo i za sada je sve o.k. a oko 2 mjeseca sam imala simptome koje je otvaračica topika navela.
shiza is offline  
Odgovori s citatom