Pogledaj jedan post
Old 26.01.2010., 17:58   #6203
Quote:
murtila kaže: Pogledaj post
Samo ti budi dosadna , nema problema,
ja bi volila da sam otkrila ovaj forum davno prije nego sam krenula u renoviranje stana ali jbg, nisam

A i kuhinju u Alnu sam nacrtala naknadno,kada sam i otkrila ovaj forum
ustvari koji dan prije narudžbe, (naručila sam zadnji dan prije poskupljenja )
da sam imala prije, puno bi mi bilo lakše po dučanima uzimat ponude, ovako sam se ispiz...
volila bi da sam imala još vremena da se posavjetujem....dobila bi možda koju drugu ideju,
ali na kraju bi ipak odlučilo ono što se meni sviđa, naravno

zato ne brini, pitaj, crtaj i odluči što ti se najviše sviđa

http://i47.tinypic.com/2up32mp.jpg

Ovo ti je jedan od mojih nacrta, boje zidova zanemari, malo sam se igrala
kao što vidiš povišena pečnica je tu i rečeno mi je da završim sa stupom, ili je spustim, iako mislim da je i tada već bila naručena
spuštanje nije dolazilo u obzir jer gubim donje ladice a radne plohe mi je dovoljno (o tome sam i sama prije mozgala )
a stup mi je nekako puno zatvarao kuhinju, iako bi se lijepo uklopio na onaj desni ormar, (i o ovome sam isto mozgala )

sad uživo kad je gledam, malo mi ipak bode oči ta praznina,
trenutno mi tu stoji mikrovalna jer ne znam gdje ću s njom, ali mi je to ružno jer nije ugradbena

tako da nzm ni sama dali da napravim dodatni element, na pečnici u kojega ću staviti mikrovelu (ali da stoji zatvorena )
ili ću staviti još jedan element kao ovi na lijevoj strani, gornji i da bude u njihovoj ravnini, (ali onda nzm gdje ću sa mikrovelom )

Vidiš koliko dilema i sada kad mi je kuhinja tu, doduše imam još detalja za završit, nije još potpuna



ova tvoja kuhinjica mi izgleda jako zgodno i veeeelika je
a jesi stavila slikice kuhinje ovde, voljela bih je vidit

ma ja isto nisam bas rjesila problem mikrovalne, imamo je i trenutno mi stoji na radnoj ploci, i naravno ide mi na zivce, i nikako je ne bih voljela tako drzat u novoj kuhinji, pomisljala sam na kupnju ugradbene, ali to sam opet odbacila, jer je jos dobra ova stara, ali kad citam ovo sto ti pises,.........izgleda se isplati malo razmislit unaprijed o tome............i mozda unatoc malo vecem trosku odma kupiti ugradbenu, umjesto se mucit s njom i gurat je s jednog mjesta na drugo u novoj ljepoj kuhinji ??!!


nisam skuzila gdje bi ti stavila taj gornji element u kojem bi drzala mikrovalnu,.....iznad pecnice ???
__________________
The best days in my life have been spent on the beach.
sijandraffm is offline