Pogledaj jedan post
Old 31.12.2011., 13:10   #15
Quote:
mozzila kaže: Pogledaj post
Kladim se da ih dosta odgovori da i dalje košta 100 kn .
Kladiš se na sigurno, ha?

Ali ima toga u svim branšama, ne moš virovat.

Imam frenda, dipl. ing elektrotehnike. I ne kuži čoek kako ptice mogu stajat na žicama dalekovoda, po njemu bi se bar neki naboj morao na njima skupljat.
A ja ono Mislim, završio je faks učenjem, prošao je i dok je bilo ludih profesora. Da ga je onaj na prvoj godini uvatijo da to ne kuži, zabranio bi mu izlazak na ispit na 1god ako je iznimno dobre volje taj dan, a vjerojatnije je da bi mu savjetovao da se ispiše s faksa pošto nikad neće položit taj ispit. Da ne naglašavam kako ima još jedno 15 ispita koji se nastavljaju na to.

Druga frendica automatiku završila. Inteligentna cura inače. A mene svojevremeno pucala neka ideja za robote za razminiranje, javim se njoj pošto se zaposlila posli faksa, pravi štampane pločice, kontrolere za motore.
Ja objasnio za robote reko, meni bi trebalo za servo motore kontroler. A ona wtf, šta je servo motor?
Za one koji ne znaju, u automatici je servo motor abeceda, a još kad radi to šta radi, ispada ko da kirurg ne zna šta je skalpel

A i još jedan lik mi pada na pamet, doduše taj nije završio faks učeći
Svakako, diplomirao računarstvo, diplomski je pisao na faksu pošto nema komp doma. E ali ovako ga je pisao:
- Pa jebemti mater!
- Šta je, di je zapelo?
- Pa kako ću na ovome pisat! Ovo nije hrvatska tastatura, nema nigdi slovo Lj!

__________________
Nije svaki žabac žaba! Recimo Kermit je bičva.
Frogger is offline  
Odgovori s citatom