Pogledaj jedan post
Old 03.10.2012., 09:48   #7
Quote:
Gugenheim kaže: Pogledaj post

Blazena je bila 1987. godina. Otvorio si TV i slobodno nasao bilo koji sadrzaj na jednom od 3-4 kanala. Gledao si utakmicu na jednom kanalu, a paralelno na VHS snimao epizodu serije na drugom. I uredno odgledao tu epizodu serije (neprekidanu ikakvim reklamama) kasnije, kad ti je odgovaralo, bez obzira na "kvalitetu slike" i "grozan format 4:3".
I 2012. je blažena. Samo što su ljudi prevareni šarenim reklamama i vlastitom lijenošću. Kako to? Pa ljudi u pravilu gledaju najviše 4-6 programa. A zasljepljeni reklamama plaćaju pay tv-ove koji imaju 100 programa od kojih je 90 programa esencijalno smeće. I što na kraju? Od silnog sadržaja ne vide ništa. Ja na primjer gledam vrhunske sadržaje, a ne plaćam pay tv. Kako? Imam DVD rekorder sa ugrađenim diskom i na DVB-T programima (njih čak 15 ) isprogramiram ono što me zanima unaprijed ( filmovi, dokumentarci, rijetko sport jer njega gledam kad se događa, osim ako nije neki dokumentarac o sportu). I uvijek imam što gledat. Istina najčešće snimam HRT-ove, rijetko NOVU TV, a na prste jedne ruke snimam sadržaje sa ostalih kanala (KOMA TV i slična smeća).
Ali ljudima je draže potpisat šareni paket IPTV na 24 mjeseca (x80 kuna) i onda kukat kako im dodatano naplaćuju snimalicu (a neki i nemaju izvrsni HRT3 u osnovnom paketu).
Da ne kažem da je klasični DVB-T bog i batina za kvalitetu slike na IPTV platformama ( uz izuzetak par HD programa).
__________________
Walk unafraid...
Miholino is offline  
Odgovori s citatom