Pogledaj jedan post
Old 07.11.2006., 08:33   #6
puno hvala svima na dobrodoslici i na iskustvima...
meni je malena imala bakteriju ali samo 7 dana, i to prije 4 mjeseca od tada hvala bogu nista...
svaka 2 tjedna joj nosim urin na pretrage, krrv svakih 3 mj. ono čega je mene u biti strah je slijedece... sada moramo ici ponovno na pretrage kod nefrologa...kakav pregled? opet mikcija?? osim sto mi mala svaku noc dobiva 2,5 ml dva razlicita antibiotika, koliko puta ju moram zraciti ada bi mi rekli da bolesti vise nema???? pedijatar nam je rekao da malena mora biti godinu dana na ljekovima, godinu dana bez uz redovite kontrole... cula sam da u zagrebu postoji nekakva kamera za pregled dinamike bubrega i mjehura?????? dali zna neko nesto o tome... cula sam o toj klinici Helena, ali ako mogu nebi bilo zgorega da to rijesimo u Domu zdravlja..
meni je malena jako vesela po karakteru, rijetko kada place od prvog dana... obozava djecu i jako je neustrasiva, crvenih obrazica...nikada za milijun godina nebi rekla da to dijete svaki dan dobila lijek. nevjerojatno je kako se dijete na sve navikne, i na doktore i preglede i na uzimanje lijekova... neki put ja znam zaboraviti pa me ona podsjeti... to ne mozes vjerovat..a samo joj je 15 mjeseci.. :-)
jos jednom hvala svima..
Dorotea is offline  
Odgovori s citatom