Pogledaj jedan post
Old 08.11.2006., 10:04   #18
Quote:
Tiger Lilly kaže:
Potpisujem! I na Šalati su škrti s riječima.

Dorotea, što se tiče trauma, moj mali se jako dugo bojao doktora (mislim da nije toliko istraumatiziran prvim boravkom u bolnici, koliko svim silinim kontrolama), čak je reagirao na nepoznate ambulante (poslije smo imali nekih drugih zdravstvenih problema, nevezano uz urinarne), na parking od naše ambulante... živi užas, dijete koje je inače mirno, društveno i dobroćudno pretvaralo se u malog divljaka. Znam da te to sad ne tješi puno jer je teško gledati preplašeno dijete, ali to će proći s vremenom, kako bude veća i više razumjela, a i kontrole će, nadam se, biti rjeđe.
tesko mi je kad pomislim sto se sve mota po toj slatkoj glavici.. ma, ona je dobra ko kruh, nikada ne place kod doktora, i kada su joj radili mikciju, doktorica nije mogla vjerovat jer se ova smijala jer obozava raditi smijesne face a ja sam ju nasmijavala...
kada je bila na infuziji uopce nije bilo potrebno da se rukica veze, ali dodje nadrkana sestra pa ju 3 puta bode nemoze naci zilu, a njoj zile doslovno vire.... i tako... pa ti dodje tesko...
jedino ima te epizode nocu, s vremenom sam skuzila da u tim trenucima ne zeli da ju se dira, samo joj pjevam i onda se pomalo umiri...
ma sunce mamino...
Dorotea is offline  
Odgovori s citatom