Pogledaj jedan post
Old 11.09.2008., 19:24   #18
Quote:
Leonard Zelig kaže: Pogledaj post
A, i to što kažeš- mada sam želio da ovaj topic postane mjesto sa zbirnim inf iz različitih zemalja/iskustava- a kako bi bio od koristi i drugim ljudima sjutra.
No, pretpostavljam da si u pravu- manjak vremena..



Hvala na inf. Slažem se da su ovi uslovi jaako surovi, ali se nadam da se situacija u Europi razlikuje. Zato će mi Europa i biti first pick, ako me europski dio forumaša (uz druge izvore informisanja) ne demantira drugačijim inf.
Bronco, iskreno zahvalan, još jednom- sve najbolje želim.
a kamo bi ti stel? u koju drzavu? u CH mozes naci posao ako dobro znas nejmacki, ako imas radnu dozvolu, ako znas pisati "bewerbung" (nemrem se sjetiti rijeci na hrv.) i ako imas kakvu dobru referencu. prvi posao je malo tesko, ali poslije ide lakse. no, problem je u dozvoli, ali mozda ima i onih ljudi koji to imaju. no, mene medicina ovdje nimalo ne odusevljava. ne radis tako puno kao u AS-zemljama, zarada je poprilicno dobra, no druge stvari ne stimaju, da ne velim da nemas od koga sto nauciti i da si vise-manje sebi prepusten. osim ako imas srece pa naletis na dobroga kolegu koji ej voljan svoje znanje i na mladje prenijeti, no takvim su rijetki, jer su i oni bili tretirani an slican nacin. a svi znamo da mnoge prakticne stvari ipak nemres nauciti iz knjige. ako te jos sto zanima, reci...
__________________
Insomnia
FFE is offline  
Odgovori s citatom