Pogledaj jedan post
Old 18.01.2007., 12:15   #18
Quote:
Goachild kaže: Pogledaj post
liq nemoras bit odmah bahat ... pitam te za mixmaister jer ako nije u real timeu nego radi mix na dijelu na kojem si mu ti to reko onda nisi TI napravio mix nego program... ti si samo zadao upute kad da to napravi sta ne ... sorry al meni to i nije neka shema ...
a za playlistu cuj stvar ukusa al fkt su mi shit te eurohighenergyvocalanthem pjesmice ... mozda sam bio OT al jbga kakva playlista treba bit ...pa ono pogle mi nick ''tranceru '':P
mislis na live mixanje?traktor i virtual dj su za live mixanje i ako hoces sa misom da skrecas.mixmeister moze live a i sa ceifom si mozes pjesme sloziti i super cd snimiti o cemu se ovdje i radi "kako dobro mix snimiti ili mixati".kad u mixmeistera ubacis dvije pjesm ,on ti napravi prjedlog za prelaz kojeg ti odbijes i napravis po svome i ako si kreativan ,sa tim programom mozez napraviti pravi mix(u 10min 20 pjesama) ili remix od jedne pjesme
skuvas kavu,napravis par prelaza,spasis pa kasnije nastavis.prilikom pravljenja
prelaza mozes gain,bass,visoke,niske,brzinu blabla stimati.jel to sad nije ok?

cudi me da ti ove ,gore,stare trance trax neodgovaraju posto gou deres a goa i trance nisu bas daleko kao trance i rap
mvanb is offline  
Odgovori s citatom