Pogledaj jedan post
Old 12.08.2008., 12:26   #8
Quote:
iNViSiBLE FOR F kaže: Pogledaj post
evo slazem se i ja sa tobom!
a sad gledaj koliko je mudar tvoj trgovac!
cjenu premije je odredila drzava i rekla da se na obrocno plačanje stavlja 3% nadoplate - to ti ima i tvoje jadransko tako jer je to uvjetovano, a to sto jadransko drzavi iza ledja daje ispod premije, to nije umjece, to je potkradanje!
zanima me sta ce bit sa isplatama steta kada dodje do manjka novca zbog premalo naplacene premije? kada budu morali platit drzavi porez na iznos koji nisu naplatili, sto ce biti sa vama kada nagodinu dodjete u jadransklo, a oni kazu, e sad vise nije ko lane jer smo lane valjali drzavu? pa ce vam ove godine biti 200 kn skuplje?!

dat cu ti prijedlog: odi u jadransko nek ti kazu koliko ti kosta osiguranje i pokusaj izvuc sto jeftinije mozes, uplati kod njih i reci koliko pise na polici da je naplaceno, a koliko si ti platio!
prošle godine sam platio 2580kn( cca u 10-20kn ) , što je bilo 6.5% manje od cijene na polici ! mislim da je riječ o iznosu ( tj.postotku ) koji naplaćaju njima banke za kartično poslovanje ( npr.Maestro ) , kad dobiju gotovinu ne gube ništa i u trgovini kad kupuješ iskazana je cijena bez popusta ( nekad ) a na blagajni ti obračunaju gotovinski popust ! sumnjam da bi mogli tako otvoreno muljati - i ove godine je ista cijena
geostanko is offline  
Odgovori s citatom