Pogledaj jedan post
Old 20.02.2009., 18:25   #10
Quote:
VRLONEVIDLJIVA kaže: Pogledaj post
Imam par prijateljica. Dobrih prijateljica. Znamo se cijeli život i prošle smo sve faze - i dobre i loše i tužne i sretne-SVE. Tipična girl-story iz filmova. Ali sada smo na polovici dvadesetih. U život su ušli dečki, duge veze, posao, financije, želja za neovisnošću i vrijeme samo leti... nepovratno...

Svaka je u svojoj fazi a opet smo u istoj. Dečki su postali broj jedan. Sve je podređeno njima. Posao je usputna stanica u danu i opet svi putevi onda vode DEČKU. Razmišlja se o budućnosti - vrlo intenzivno i vrlo promišljeno. Život je ON i život je POSAO. Prijateljice su OUT.

Druženje s svojim prijateljicama? Nema se vremena. Termini se rezriviraju tjednima unaprijed a i onda sve propadne jer ON baš tad se može nać s njom ili su si ONI baš nešto tu subotu isplanirali. A razgovor- kada se i nađete- se vrti oko NJEGA. ON je napravio ovo, ON je bio tamo,ON je tak sladak kad napravi ovo, ON voli jesti ono..

Kada su PRIJATELJICE postale OUT?

Molim vaša viđenja jer ja mislim da ih gubim....
A sta ces, zensko prijateljstvo je vrlo klizav teren... Mnoge zene se druze, ne bi li jedna drugoj pomogle rasvetliti put do pronalaska decka,a onda misle da si vise ne trebaju.... A vraga, trebaju si i onda, samo u drugom smislu...
Sa mojima sam imala tu fazu negde oko 18e godine kada smo pocele ozbiljno sa deckima, pa one koje su prve imale decka, odjednom se pokondirile i kao nemaju sta vise pricati sa onima koje su solo. No, dodje sve na svoje... kada su one ostale bez decka, pa pocele opet zvati na kafe, ja sam 2 iskulirala na konto svog decka par puta, cisto za nauk i od tad smo ostale u dobrim odnosima. Sada se vidjamo cim ugrabimo ikakvog vremena, makar jedna drugoj svratile na posao na 5 min.
__________________
Vivir con miedo es como vivir a medias!
Ewanna is offline  
Odgovori s citatom