Pogledaj jedan post
Old 20.02.2011., 21:26   #16
Draga "teta elza" ... ne budite tako zločesti.

Upućen sam na ovu temu od kolega.
Poštovana "tete elza", naučite čitati. Znate li što je dobit? Svatko s imalo pojma o poslu zna da je dobit od 1,31 kn za 1 ha voćnjaka koji treba davati 40.000 - 60.000 kg u punom rodu jaaaako dobro. A oni koji znaju voćariti znaju da za takvo radno vrijeme o kojem vi govorite, ako se radi kako treba, jedan čovjek, izuzev prorjeđivanja i berbe, može odraditi 10 ha voćnjaka, a za normalno, ljudsko radno vrijeme 5 ha voćnjaka. Pa onda računajmo svi zajedno. Ako je voćnjak u banani onda je kalkulacija naravno potpuno drugačija.

Zatim, zašto klevećete dvojicu ljudi, a kasnije kažete "pojedine mutikase-NECU IMENOVATI- da ne zavrsimo svi skupa na sudu"? Očito vas pokreće gorčina neka, a s druge strane imate strah ... možda vas otkriju tko ste pa vam zagorče život baš kao što vi pokušavate zagorčati život lucicu i kotaru.
Stanite na loptu, "teta elza", i igrajte na kartu argumenta, a ne buke.
Radim sa spomenutim gospodinom i necu ulaziti u besciljne rasprave s ogorčenim ljudima poput vas, ali što govorite o njima (meni) je uglavnom neistina (istinabog imam i ja na nas primjedbi) i nema veze s njihovim načinom rada. Idite u Međimurje i pogledajte njihove rezultate, odnosno rezultate od tog kotara kojeg očito ne podnosite.

Zadnje uređivanje Geronimo1974 : 20.02.2011. at 21:50.
Geronimo1974 is offline  
Odgovori s citatom Received Warning