Pogledaj jedan post
Old 20.06.2011., 23:11   #3270
Quote:
*Simba* kaže: Pogledaj post
U pravu si da, ali sam se kao išla suzdržavat pred malim da ne poludim. Baš to što kažeš, ma tračajte me koliko hoćete međusobno ili s kim već imate potrebu ali bar pričekajte da izađem iz kuće ili da nema u blizini nekog od moje dijece. To pokazivanje nimalo respekta prema meni ili prema mom djetetu mi je užasno, ne razumijem smatraš li mene ili moje djete glupim ili gluhim Mislim mali mi ima 5 god i nije više tako mali i već se ohoho puta desilo da prenese šta je netko pričao, nitko ga ne pita sve to on negdje memorirai onda iznese... da ne spominjem da uglavnom njene tračeve prenosi.. i ona nikako da nauči lekciju... ma ne vrijedi...
Ma nisam ni mislila da se pred djecom svađaš s njima.

Nego lijepo jednom sjedi s njima kad djeca nisu u blizini i reci im fino da si ih čula kako te tračaju pred malim, da mali nije više beba pa da ne razumije ono što one sraćkaju i da ako još jedanput čuješ od bilo koga a pogotovo od djeteta da je baka ili bilo ko drugi nešto pričao protiv tebe pred njim da će dobiti zabranu viđanja bez tvog nadzora.

Ja mislim da bi bila u stanju progutati kojekakva govna al da mi netko puni glavu mom djetetu o meni nema šanse. Fuck off, svoju šansu ste imali i ujebali, nema više. Mislim da se tako trebaš i ti postaviti.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline