Pogledaj jedan post
Old 14.11.2006., 16:10   #19
Quote:
bibobu kaže:
Ma daj Afro molim te
ja ono stvarno volim optimizam kod ljudi ali onaj realni.
Da nisi pokazivala slike ovuda jos bi neko pao na to, ali ovako fakat nemoj valjati gluposti.
Ako imas 42-3 onda se mozda mos prodati pod 10 godina mladu, ali sa 30-iiii nemozes!
Godine ti se vide i pomiri se sa tim.
Godine nisu takav problem ako neko izgleda dobro, ali tebe ako nisi debela onda te fotografija deblja. nije to tako strasno za normalan zivot, dapace puno frajera voli guziti punije, ali za bavljenje manekenstvom je itekako bitno!
Zato ostaj ti nama i dalje optimisticna, brij pozitivu ali u nekim stvarima malo realnosti ne skodi
slike su jedno a zbilja je drugo.da si me upoznala,vidla bi.a bilo je takvih koji su imali cast! imam cak i slike ali ne pokazujem jer je to bio dogovor.10 god mlade nisu nis puno drugacije od mene,dapace!no nije to poanta.poanta je da sam ja jedna zena koja se pazi i mazi a i genetski nemam po kome stariti(trebas vidjeti moju staru i starog u 60-ima...a narocito staroga!!!rijetkost,fakat rijetkost-od otkacenosti,kak se oblaci i opcenito )a i ostale familije-svi su jako mladoliki.meni nije stalo do modeliranja ni kad sam bila u 20-ima a bila sam u model search of america izabrana dva puta...valjda je to zato jer je jedan model bio dovoljan u vezi(moj bivsi,tj par bivsih!).
ne se uspuhavati.na nista.sljedeci puta kad ce biti prilike,dodi pa da se upoznamo.nisam ti ja 'airhead'kakav mislis da jesam...svidam se puno njima,drago mi je zbog toga-jer zena sam-ali nije mi to prioritet za razmisljanje.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom