Tema: Šamanizam
Pogledaj jedan post
Old 18.03.2012., 14:04   #55
Moje iskustvo sa šamanom Nikolom Vareninom

Već duže vrijeme razmišljam da bih trebala napisati svoja osobna iskustva sa šamanom Nikolom. Razlog je da bi ljudi shvatili koliko je taj čovjek skroman, a opet pun znanja i sposobnosti da riješi ama baš sve životne problem, isto tako i bolesti.

Moj prvi kontakt s gospodinom Nikolom nije bio fizički već mi se prikazao u mojem snu. Sanjala sam mjesto, ulicu i kuću meni nepoznatu i vidjela čovjeka kako stoji i gleda me očima punim ljubavi i podario mi je najtopliji osmijeh. Nakon desetak dana pročitah u novinama zahvalu jedne žene koju je izliječio od karcinoma. Pošto je moja majka bolovala od iste bolesti uputih se kod tog čovjeka. Kada sam došla u mjesto gdje taj čovjek iscjeljuje, prepoznala sam taj dio i i samu ulicu i kuću iz mog sna. Stajala sam i čekala da izađe jer je imao tretman. Kada sam ga ugledala ostala sam zapanjena. Pred menom je stajao čovjek iz moga sna sa istim očima ljubavi i toplim osmijehom. Nisam znala zašto me san doveo do tog čovjeka, ali sam ubrzo saznala.
Nedugo nakon tog sna saznala da i ja imam karcinom. Morala sam brinuti o bolesnoj majci, a sad i o sebi. Moja obitelj se odjednom okrenula protiv mene iz nepoznatog razloga, a i financijski sam došla na nulu. To je bio najteži period u mom životu. Znala sam da mi je neka viša sila pokazala put do Nikole, jer taj životni period ne bih izdržala bez njega. U svojim teškim trenucima često sam osjetila Nikolino djelovanje- energiju. Jednom je djelovanje bilo toliko snažno da mi se vizualizirao u mojem prostoru kod kuće. Ponovno sam bila jako iznenađena ali toga trena u mene su ušli mir, ljubav i sigurnost. Znala sam da je uvijek tu kada mi treba, to mi je davalo sigurnost. Toliko me puta znao iznenaditi- ja pomislim- on izgovori, shvatila sam da može čitati misli.

Eto sada sam zdrava i sve je došlo na svoje mjesto. Sretna sam i uživam u svakoj minuti svog života. Konačno sam pronašla sebe zahvaljujući Nikoli. A što se više može reći osim da je gospodin Nikola veliki čovjek u svojoj skromnosti.

Hvala!
bzzz26 is offline  
Odgovori s citatom