Pogledaj jedan post
Old 07.09.2010., 11:15   #554
A da vam ne pričam o tome da je on meni "usadio" neke obrasce ponašanja kojih se dan danas ne mogu riješiti. Sve je to radio godinama, malo pomalo.
Sve je bilo po njegovom, a ja sam nosila teret toga.
Razmaženi gotovan.
Ježim se i danas od nekih njegovih izjava, prijetnji koje je izrekao nakon našeg odlaska.
Prva prijava policiji nije "prošla" jer mi nije direktno prijetio smrću i nije me udario, naguravanje kraj stepenica im valjda ne spada pod nešto "ozbiljno".
Ali sam vidla izraz lica policajca koji je preuzeo prvu prijavu kad sam došla s rasječenom usnom s hitne podnijeti prijavu.
Kad su ga tražili nakon prijave čudio se da šta je on napravio da ga oni traže.
Ali mu je zato sudac na prekršajnom očitao takvu bukvicu pa se frajerčina rasplakala. I objasnio da bez obzira na rastavu da se na mene odnosi obiteljski zakon do kraja života jer sam majka njegovog djeteta.
I rekao mu jer se može staviti u poziciju tog djeteta koje je gledalo nasilje nad svojom mamom od strane svog oca.Dvoje ljudi koje bezuvjetno voli.
I objasnio što će točno biti ako mu ne daj Bože tako nešto još jednom padne napamet.
Naišla sam na više razumijevanja kod suca nego u czss iako su imale presudu u rukama. Jako žalosno.
Ne mogu reći da sam bila fizički zlostavljana (osim toga kad sam ga prijavila) ali on je mene tako izmanipulirao i "iskrojio" točno onako kako je njemu odgovaralo.
Samo kad se sjetim ulaska u kuću i lupanja vratima.

Treba o ovome pričati jer toga ima i više nego što možete zamisliti.Možda me netko i prepozna, ma briga me.
Teško mi je pisati o svemu, ali imam tu potrebu jer će se sigurno puno osoba pronaći u ovakvim situacijama.
Ne bojim ga se više ali me ta njegova manipulacija preko djeteta i konstantno uplitanje užasno iritira jer znam pozadinu.
Voli on dijete ali nije brinuo o njemu a sad je izuzetno pažljiv, divan i krasan jer to je još jedini put do mene da se iskali.
__________________
Sve se događa s nekim razlogom. ;)
enna-zg is offline  
Odgovori s citatom