Pogledaj jedan post
Old 02.05.2012., 00:33   #4254
Quote:
Doña Barbara kaže: Pogledaj post
Ubila bi je!
Ma kao flashback...Hanna se sječala da je čuvala nekog klinca i Alison je bila kod nje i onda je Alison pričala priču o blizankama, kao jedna je ubila onu drugu...i tako, i to je sve!
A to. A nezz, ja briem da su autori ubacili tu priču tek toliko da se osiguraju da ako se ne dosjete boljega, uvest će Alinu sisterku u igru Ja se ipak nadam da će biti maštovitiji, ali nam svejedno donijet Ali živu i zdravu natrag u Rosewood

Quote:
Doña Barbara kaže: Pogledaj post
Da, to je Black Swan!
Nije Aria A, i ne znam po čemu bi mogla bit A, po imenu?! ...
Ja to ni ne kažem, samo trvdim da kad bi jedna od cura bila A., Aria bi mi bila najsumnjivija. Ne po imenu, već po svmu što smo do sada imali za vidjeti, nju je A. najmanje mučio i najmanje je solo dobivala poruke, najmanje se brinula da otkrije tko je to i tako. makar ja vjerujem da su namjerno napravili njen lik takav tako da ne budu sve 4 cure iste jer se ipak jedna mora baviti svakodnevnim brigama, a ne se igrati mačke i miša.
BTW Aria mi je u zadnjim epkama bila sasvim solidna, čak i simpa



Quote:
Doña Barbara kaže: Pogledaj post
Ma ajde, vidio si da je imala plavu kosu...to ti sve govori! Hanna je dokaz: Jenna cant hear us, she is blind!
Našli su tijelo, ali mislim da nije bilo da se dokazivali čije je tijelo ili tako nešto...ne sjećam se! A lijes je na pogrebu bio zatvoren....tako da ne znamo...možda je plava Osamka bin Laden živa i tipka im poruke....Who knows?!
Znači svašta može biti. Na kraju se Ali otišla zabaviti na Havaje i zaboravila se javiti te izgubila pojam o vremenu. Osamka bin Laden
iPodtouch is offline