Pogledaj jedan post
Old 02.05.2012., 01:44   #4256
[QUOTE=iPodtouch;39234106]A to. A nezz, ja briem da su autori ubacili tu priču tek toliko da se osiguraju da ako se ne dosjete boljega, uvest će Alinu sisterku u igru Ja se ipak nadam da će biti maštovitiji, ali nam svejedno donijet Ali živu i zdravu natrag u Rosewood



Ja to ni ne kažem, samo trvdim da kad bi jedna od cura bila A., Aria bi mi bila najsumnjivija. Ne po imenu, već po svmu što smo do sada imali za vidjeti, nju je A. najmanje mučio i najmanje je solo dobivala poruke, najmanje se brinula da otkrije tko je to i tako. makar ja vjerujem da su namjerno napravili njen lik takav tako da ne budu sve 4 cure iste jer se ipak jedna mora baviti svakodnevnim brigama, a ne se igrati mačke i miša.
BTW Aria mi je u zadnjim epkama bila sasvim solidna, čak i simpa



Znači svašta može biti. Na kraju se Ali otišla zabaviti na Havaje i zaboravila se javiti te izgubila pojam o vremenu. Osamka bin Laden [/QUOTE
eh steta sto nekih ljudi nije bilo da citaju nase komentare prije.. smijali bi se s nama skupa i zivcirali.. di je ekipa koja je gledala preko live streama season finale i kad je mona kao ispala A? kako smo svi tu na forumu imali date i komentirali i zivcanili kad bi nesto zastekalo... hahaha.. ko da smo na kokainu a ne da gledamo seriju.. al ova serija je ko droga.. dobro su oni napravili finale 2 sezone..
littleliar is offline