Pogledaj jedan post
Old 17.01.2008., 16:37   #1
Koliko love potrošiti na zaručnički prsten i da li ga uopće kupovati?

Ženi mi se frend i treba zaprosit svoju curu. Klasika, želi je zaprosit s prstenom. S obzirom da se većina naše ekipe oženila ranije, kad nismo imali love, cure su odmah bile zaprošene s burmom. Međutim, sad se zašlo u tridesetu i postavlja se pitanje je li baš nužno škrtarit i ne bi li bilo lijepo kupiti zaručnički prsten.

Uglavnom, frend bi htio odradit priču sa zaručničkim prstenom. Tu kreće dilema - koliko love dati za njega? Pričao sam s jednom starijom kolegicom koja je preporučila da kupi skuplji prsten - kreće u zajednički život s njom, red je da joj pokloni nešto lijepo i nešto vrijedno. Kad kažem skuplji prsten mislim na cifru od 1,000 eura za prsten s kamenom. Navodno je to realna cijena normalnog zaručničkog prstena a sve ispod su pizdarije i bižuterija. Frendu se to čini puno, a bome i meni, s tim da obojica nemamo pojma o nakitu ni o prstenovima a još manje o zarukama.

Dakle, zanima me jeste li dobile zaručnički prsten kad vas je suprug zaprosio, koliko je taj prsten koštao (ako nije tajna) i nosite li (odnosno nosli li se) taj prsten i nakon vjenčanja?
Blue is offline  
Odgovori s citatom