Pogledaj jedan post
Old 17.01.2006., 12:20   #14
Quote:
Stribor cumez kaže:
Mene zanima da li bi ljudi potpisali peticiju o micanju te emisije sa TV-a ili barem da na pocetku svake moraju ispraviti sve netocne navode od prosle. Mislim tko je ovdje lud? DRZAVNA TELVIZIJA, kojoj se placa namet u obliku pretplate i kojoj je uloga izmedju ostaloga i sudjelovanje u OBRAZOVANJU GRADJANA, u ovoj emisiji u onih 30 sekundi koje sam imao zivaca pogledati izjavljuje da je "neoborivo dokazana interakcija kvantnog vakuma i mozga, sto je dokumentirano u nizu vrhunskih casopisa. Tako je dokazano da nam se svijest nalazi u kvantnom vakumu." Citat glasi poprilici ovako. Dakle to je direktno laganje gledateljima i ustvari osnova za kaznenu tuzbu protiv javne televizije. Neka postoji i nadriznanstvena emisija, ali bi tada barem recenice izrecene u njoj morale nositi nekakvu dozu opreznosti. Pa u ....@$%^* @%* jel bas to #%^&* od emisije mora biti perjanica "znanstvenog programa HTV-a"? Nek ode na RTL, NOVU ili OTV, pa nek se pokriva reklamama za viskove, uredjaje za beskonacan zivot i kamencicima za prociscavanje cakri . . .
Kenjas... pa bar je zanimljivo. Ko to shvaca znanstveno???? Trebao si gledat Vucu jucer na Otvorenom, takvo sto bi se trebalo mnogo prije zabranit nego Plecko. Mislim, koji je Vuco faktor da zasluzuje govorit na nacionalnoj televiziji uopce?????? To je pravo trovanje!

Quote:
AxMi-24 kaže:
E di bi znanost bila da se sluša svaku budalu. Samo bi im (uzaludno) objašnjavali di su krivo pohvatali stvari. Niko nebi imo vremena istraživat neš.
Nemres bas tak.. i Demokrita su smatrali budalom. Al opet, ne kazem da je Plecko na tragu znanstvenog otkrica.. vise, ono, pusti ga, zabavan je (zabavniji od Vuce u SVAKOM SLUCAJU, bar mi se ne riga kad ga gledam)!
__________________
"You have to be happy with what you have to be happy with", KC
Ilium is offline  
Odgovori s citatom