Pogledaj jedan post
Old 26.10.2006., 13:15   #19
Quote:
I wonder kaže:
neno.
čini mi se da krećeš od jedne krive pretpostavke.

ovo vrijedi kad motor radi na benzin.
ako je na tom motoru ugrađen plinski sistem, na njemu ne određuje kompjuter količinu ubrizganog goriva. količina samo ovisi o tome koliko je otvoren ventil na isparivaču i koliko motor može sam goriva usisati kroz flanđu.

nadam se da se slažeš samnom, jer u crijevu koje vodi plin do flanđe nema nikakvog pritiska koji bi ubacivao plin u granu. jedini razlog zbog kojeg plin curi u granu je podtlak ostvaren kretanjem klipova. a ako je dio usisa zatvoren, i taj podtlak je veći jer se zrak usisava kroz manji otvor.
da je sve ostavljeno kako je i bilo (šime je skinuo blokadu), motor nemože povući dovoljno plina jer ne ostvaruje dovoljan podtlak.

na mom autu, flanđa na usisu je malo manja od samog promjera usisne grane. ja bih rekao da je dobro odabrana.
da je prevelika, događalo bi mi se isto što i šimi, pa bi i ja trebao isto "tehničko" rješenje.

Kod sistema sa fergazerom imaš na crijevu usisa plina u motor jedna vijak s kojim podešavaš količinu plina koji će ti biti usisan u motor i to jednom podesiš i nema mijenjanja u vožnji.

Kod sustava sa flanđom i lambda kontrolom je promjer mješača jako bitan. Ako je promjer mješača preveliki, motor ne može uvući dosta plina i guši se a pogotovo na visokim okretajima.... ne može ih ni postići. Ako je promjer premali, motor biva prelijan s plinom, tj previše ga ulazi.

Količina je kontrolirana preko lambde i step motora, ali sve ima svoje granice... step motor ne može kompenzirati veliku pogrešku pri odabiru promjera miksera, a promjer je točno propisan za svaki motor i to od strane proizvođača plinske opreme.

Kod sistema sa diznama je sve kontrolirano kompjutorom i kako se postavi kod podešavanja pri ugradnji, tako kompjutor i dozira... promjene nema... to je isto kao i kod injection sistema za benzin, samo što je gorivo plin...

Nadam se da je jasnije.

Pozdrav I wonderu... vidim da je dečec puno toga skužil i da dijeli puno korisnih savjeta kojih se ni neki stručnjak-plinaš nebi posramio...Keep up the good work pal
ROAD RUNNER is offline  
Odgovori s citatom