Pogledaj jedan post
Old 27.12.2010., 14:01   #68
Quote:
kinki kaže: Pogledaj post
Pa Grzunov je privatnik, ne radi on ko socijalac
To mi je apsurd da uzv kod socijalca košta 240kn kad na CITO poliklinici košta 200kn. Svašta.
Ja sam kod Roberta Vulića, inače se kod njega uzv plača 80kn i to samo jedanom mjesečno, ostali su besplatni. Plus, nama koje idemo na MPO uzv naplati jednom misečno 50kn. Pošto sam friška trudnica ne znan kako je sa trudnicama, prvi uzv mi nije naplatio uopće
Prezadovoljna sam s Vulićem šta se tiče svega, nikad mi nije radio probleme šta se tiče gomile uputnica koje su mi trebale, ima odličnu opremu i ugodan je ko čovik.
Uzv smiju naplačivati samo oni ginekolozi koji imaju svoj aparat, koji su sami kupili. Npr dr Talajić NEMA svoj aparat, doniran joj je, a ipak naplačuje i ne izdaje račune naravno. To je inače najgora ginekologica koju sam vidila u ovih zadnjih 6 godina kako radimo na bebi(a nagledala sam ih se svakakvih), najbezobraznija, najnestručnija i ima nagoru med sestru od svih. Higijena im je na nuli, masu žena se žalilo da su kod nje pokupile razne bolešćuge-bižite od nje glavom bez obzira!!
Ovo za Talajićku potpisujem. Njoj bi trebalo dat zabranu rada,a ona sestra ma horor. Brrrr
__________________
Sara 14.10.2007,Petra 4.7.2011.
sara_st is offline  
Odgovori s citatom