Pogledaj jedan post
Old 30.06.2015., 10:49   #4
Quote:
Vicente kaže: Pogledaj post
Jučer u firmi smo pokrenuli ovu temu u mješanom društvu i zanimljiva mišljenja su isplivala. Diskusija se vrtila oko pitanja da li bi muškarac trebao 'trčati' oko žene ili imati blago ignorantski pristup. Zgodne kolegice su se sve složile da se muško treba puno truditi oko njih, da vole kad se za njima 'trči', dok su ostale kazale da ne vole trčanje s nijedne strane, nego se podjednak interes treba iskazat s obje strane. Dok je jedna rekla nešto zanimljivo, da ju baš pali taj ignorantski pristup kad ju muško 'ne ferma', tek tada se u njoj pobudi znatiželja da kako jedan muškarac može ostat hladan pored nje, tada se ona zagrije za njega. S muške perspektive, ovi koji su najviše komada barili po vani, kažu najbolji je ignorantski pristup, pokazat neki mali početni interes i 'nestati'. Kažu da su tada žene njih tražile, 'skakale' oko njih. S kakvim pristupom ste imali više uspjeha? Pitanje za žene, da li vi volite da muško skače oko vas?


Ako si zgodan ides na kartu da pokazes interes i onda ohladis medutim ako ti izgled nije adut onda se vise trudis i nastojis da te bolje upozna nebi li se zagrijala. Inace samopouzdanje je najvaznije ali ne lazno nego stvarno samopouzdanje(ne nema veze s bahatoscu). Odglumljeno samopouzdanje zene nanjuse. To nemos glumiti. U dvadesetim sam hodao s curom koja je izgledom bila najvisi level. Sama cinjenica da je uopce izasla samnom mi je digla samopouzdanje 1000%. Nitko tko ja. Posao sam poslom u drugi grad. Zene su me gledale i prilazile. Imao sam ignorantski pristup ali ne glumljen nego sam stvarno ignorirao zene jer sam bio zaljubljen a bio sam pun sebe jer sam imao taj uspjeh. Kada sam bio slobodan i posto poto htio nesto uhvatiti, poput divljih zivotinja zene su to njusile i nisam imao nikakvog uspjeha.
davor_du is offline  
Odgovori s citatom