Pogledaj jedan post
Old 23.12.2015., 10:17   #885
Thumbs up

Evo da napišem svoje iskustvo sa Zlatarna Opal iz Zaprešića. Znači našao sam model na njegovom webu kakav mi se sviđa i u njega idu kockasti dijamanti koji su puno rijeđi nego okrugli, Opal je imao i kockaste. Dogovorim veličinu i broj dijamanata jer je u originalu imao više i sve može jer se sve radi od nule pa nije problem. Dan nakon dogovora vidim u izlogu neke zlatarne malo drukčiji model i šaljem sliku i opis da bi takav ako nije kasno. Kaže nije i nakon 3 dana dobijam točno to što sam zamislio, čak i boljeg izgleda, certifikat za dijamante i sve expresno sutradan nakon izrade kod mene iako nisam iz Zg.

Tako da za ovu zlatarnu mogu reći sve pohvale, znači on može napraviti doslovno sve što hoćete, donesete sliku i kažete šta bi promjenili i čovjek to napravi savršeno. Probao sam i u Zaks koji ima šta ima, za Lewiko sam čuo dosta negativnih komentara pa nisam htio riskirati a i bili su skuplji tako da je ovo ispalo super i mogu Opal samo toplo preporučiti za bilo kakav nakit. Imaju i gotovih sa dijamantima i sa cirkonima ali ako od toga ne paše ništa onda ga mogu napravit kako god ga nacrtate
PowerUser is offline  
Odgovori s citatom